Aktualności - Ostrowiec Biega

Ostrowiec Biega(ł) w Sadku

W niedziele 30 czerwca dwóch biegaczy z Ostrowca Św. - Paweł Wosiek i Sławomir Niedziela - wzięło udział w XXIV Ogólnopolskim Biegu Ulicznym „Sadek 2013” . Na trasie 10-kilometrowego biegu w niewielkiej miejscowości koło Szydłowca stanęło 137 osób.

Pogoda sprzyjała biegaczom, a trasa - w większości asfaltowa – była urozmaicona kilkoma wzniesieniami – relacjonuje Paweł Wosiek.

Najszybciej z pośród 137 osób bieg ukończył Bogdan Semenowicz z Ukrainy, który na mecie zameldował się w czasie 30minut i 40sekund. Na bardzo dobrym 11 miejscu z czasem 0:36:30 uplasował się Sławomir Niedziela z Szewny (gmina Bodzechów, powiat ostrowiecki), reprezentujący LKB Rudnik. Zajął on też 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej (30-39 lat). Drugi z naszych biegaczy - Paweł Wosiek z Ostrowca Św. - z czasem 0:42:52 ukończył bieg na 43. Miejscu (11. w kategorii 30-39).

2013-07-01 14:38 | Autor: JS